3D A 4D MIHALNICECENNÍK: 3D MIHALNICE - KLIKNITE SEM

Semipermanentné nalepovanie umelých mihalníc metodou mihalnica na mihalnicu 1:1 -Každá mihalnica sa samostatne prilepí na Vašu prírodnú mihalnicu na to určeným lepidlom. Lepidlá ktoré používam majú garanciu od spoločnosti,kt. ich dodáva. Všetky produkty majú platné atesty a sú certifikované na predaj na území Európskej únie. Pri svojej práci používam výlučne umelé norkové mihalnice s prídavkom hodvábu.

Pred aplikáciou je dobré, ak klientka príde nenalíčená, prípadné odlíčovanie v salóne zbytočne čerstvo podráždi oči. Mihalnice dodatočne starostlivo očistím bezolejovým a bezglykolovým odličovadlom, špecialne na to určeným. Mimoriadne dôležitá je aj konzultácia, pri ktorej posúdim kvalitu mihalníc, tvar oka a, samozrejme, predstavu klientky o záverečnom efekte a podľa toho zvolím dĺžku, hrúbku a vytočenie aplikovaných mihalníc.

Počas úkonu budete pohodlne ležať na lehátku, oči budete mať zatvorené a spodné mihalnice citlivo prelepené špecialnou páskou. Následe prebehne samotné lepenie umelých mihalníc, ktoré trvá maximálne dve hodiny. Besprostredne po aplikacii sa nesmie isť do solária, sauny a parného kúpeľa či sprchy, a to až do dvanástich hodín od aplikácie takýchto mihalníc.

Ak sa dodržia základné pravidlá ošetrovania mihalníc po aplikácii, vydržia ako prírodná mihalnica, ku ktorej je tá umelá prilepená. Cyklus vypadávania prírodnej mihalnice je 6 až 8 týždňov. Potom sa nahrádza rastom novej mihalnice. Frekvencia vypadávania vlastných mihalníc je každodenná. Je potrebné prispôsobiť sa tomu a dopĺňať mihalnice v časovom horizonte 3-4 týždňov. Mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.

Okrem čiernej farby je možná aplikácia modrej, hnedej, purpurovej, zelenej, bordovej, bielej a ružovej. Dobrý efekt je dosiahnutý odleskami farieb. Maskara po aplikovaní nie je potrebná. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé aj bez nej. Ak by ste však chceli vyskúšať aj túto možnosť, jediná maskara, ktorú môžete používať, je špeciálna objemová a priesvitná ochranná maskara, ktorá zabezpečí predĺženie trvanlivosti spojov s ochrannou povrchovou vrstvou.

Na odstránenie mihalníc sa používa špeciálny odstraňovač a trvá to niekoľko minút. Nie je vhodné odstraňovať si mihalnice nasilu, pretože tým môže dôjsť k poškodeniu prírodných mihalníc. 3D mihalnice sú vhodné na bežné, každodenné nosenie, ale aj na špecialne, slávnostné príležitosti ako ples, stužková, svadba a pod.

V našom salóne používame 100% norkové mihalnice - unikátne, jednovláknové, mihalnice sú vyrobené z vyčesanej srsti norka sibírskeho. Norkové mihalnice Vás prekvapia svojou jemnosťou, ľahkosťou a typickým zatočením. Pravé norkové mihalnice predstavujú presnú kópiu prírodných mihalníc. Norkové mihalnice sú prednatočené do požadovaného tvaru a svojou ľahkosťou nezaťažujú prírodné mihalnic.

3D PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE MIHALNÍC

Metóda 3D predlžovania mihalníc predstavuje inovatívnu novinku v predlžovaní mihalníc. Samotná aplikácia spočíva v nalepení umelej riasy na prírodnú riasu, pomocou ultra silného lepidla na mihalnice. Kozmetické firmy ponúkajú pre citlivé klientky alergické lepidlá, s ktorými je lepenie mihalníc bezproblémové. 3D efekt mihalníc sa docieli špeciálnou technológiu v predlžovaní mihalníc, kedy sa umelé riasy lepia v dvoch radoch.

Pri tomto postupe sa predlžuje každá jedna mihalnica, umelou mihalnicou odpovedajúcej dĺžky, hrúbky a zatočenia. Výsledok aplikácie je zaručený, Vaše mihalnice budú husté a budú vytvárať dojem extra objemu. Predĺžené mihalnice je potrebné pravidelne dopĺňať každých 3-4 týždňov. Nakoľko riasy dorastajú podobne ako vlasy. Pred návštevou kozmetického salóna upozornite svoju kozmetičku, že máte predĺžené mihalnice. Pri samotnom predĺžení mihalníc nezabudnite podotknúť, že používate kontaktné šošovky.

4D PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE MIHALNÍC

4D predlžovanie a zahusťovanie mihalníc Sexy Lashes je nová predĺženia mihalníc, s použitím 100% norkových mihalníc alebo ľahučkých syntetických mihalníc. Sexy Lashes 4D je nový revolučný spôsob predĺženia mihalníc s trvanlivosťou 5-6 týždňov. Technika Sexy Lashes 4D nenahrádza klasické 3D predlžovanie mihalníc, ale ponúka nový vzhľad predĺženia mihalníc.

Rozdiel medzi 3D a 4D mihalnicami je v tom, že majú dlhšiu životnosť 5– 6 týždňov a sú viac nadľahčené a teda ich nosenie je veľmi prirodzené a komfortné. Ďalej sú pružnejšie, preto sa menej poškodzujú a lámu. Ich povrch je zdrsnený, v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a zvyšuje sa tak ich životnosť. 4D mihalnice sa aplikujú na vaše vlastné mihalnice špeciálnym lepidlom.

Vďaka unikátnej 4D technológii predlžovania a zahusťovania mihalníc je prilepenie skoro úplne neviditeľné, vaše oko sa rozjasní a opticky zväčší. Pôsobia prirodzeným dojmom a sú hodvábne na dotyk. Na aplikáciu 4D mihalníc sa používajú 100% norkové mihalnice alebo jemné syntetické mihalnice. Môžu sa aplikovať 2,3 až 5 mihalníc na jednu prírodnú mihalnicu, čím dosiahneme extra objem, ale aj prirodzený vzhľad.

V oblasti predlžovania mihalníc dochádza v dnešnej dobe k neustálym inováciám. Výrobcovia sa snažia neustále vyvíjať produkty, ktoré by čo najviac odpovedali potrebám klientov. V súčasnej dobe sú na trhu doplnkov predlžovania mihalníc ponúkane 3 typy mihalníc: SILK, MINK, Pravé norkové mihalnice.

STAROSTLIVOSŤ O MIHALNICE

Starostlivosť o doplnené mihalnice je sprevádzaná pravidlami:

 • Prvých 24 hodín Vaše mihalnice nesmú prísť do kontaktu s vodou, parou a nadmerným teplom
 • Prvé dva dni po predĺžení nepoužívajte špeciálnu maskaru ani ochrannú maskaru.
 • Ak chcete následne použiť maskaru, používajte iba špeciálnu maskaru, a to vždy iba od polovice Vašich mihalníc, aby nedošlo k poškodeniu spojenia medzi Vašou prírodnou a predĺženou mihalnicou. Nikdy nepoužívajte vode odolnú maskaru a obyčajnú maskaru.
 • Špeciálnu maskaru odstráňte vždy iba vodou a prstami krúživými pohybmi smerom nahor. Ak nebudete odstraňovať maskaru alebo kryciu maskaru každý deň, vytvorí sa vrstva, ktorá sa ťažko zmýva.
 • Nikdy nepoužívajte žiadne mydlá ani odličovače priamo na predĺžené mihalnice.
 • Očné krémy nanášajte vždy len na pokožku okolo očí, nie na mihalnice.
 • Očný make-up odstraňujte opatrne a vždy ho stierajte iba okolo očí, nikdy nie cez mihalnice.
 • Nepoužívajte odličovače na báze oleja. Vaše predĺžené mihalnice nepotrebujú žiadny iný odličovač než vodu a Vaše prsty.
 • Klásť dôraz na opatrné odlíčenie očí čistiacou pleťovou vodou. Prípravky na odlíčenie očí a pleťové krémy jemne nanášať v okolí aplikovaných mihalníc.
 • Aj keď plávanie nie je zakázané, odporúčame ho minimálne.
 • Neodporúčame navštevovať príliš často sauny , lebo kombinácia tepla a pary môže prispieť k predčasnému vypadávaniu mihalníc.
 • Chráňte si oči pred priamym slnkom slnečnými okuliarmi.
 • Mihalnice nenamáhajte mechanicky ( netrite si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice,kulmy a pod.)
 • Predĺžené mihalnice sa nesmú farbiť a nesmie sa  aplikovať trvalá mihalníc.
 • Po 2 týždňoch sa objednajte k Vašej dizajnérke na odstránenie mihalníc, aby sa nepoškodili Vaše prírodné mihalnice.
 • Ak chcete mihalnice odstrániť, navštívte svoju kozmetičku, ktorá Vám mihalnice odstráni.

O predĺžené mihalnice nie je potreba sa nejako zvlášť starať. Spomínané úkony Vám zaberú iba niekoľko sekúnd do dňa. Ak ste sa rozhodli umelé mihalnice odstrániť nikdy sa o to nesnažte sama pretože môžete trvalo poškodiť svoje prírodné mihalnice.